Video Hry

GameSir F5 Falcon Mini Mobilné hry Controller Plug and Play Gamepad pre iOS / Android Nie je Potrebné Bluetooth APP Nulovú Latenciu PUBG

Rating
€21.69 €13.23

Nahrávanie Svoje Exkluzívne Oheň Sadzby

Učenie robí ľudí pokrok, tak sa GameSir F5 Falcon mini. Jednoduchým prepnutím do Režimu Učenia, GameSir F5 Falcon mini začne nahrávanie časové intervaly pre nasledujúcich 10 kliknutia. Potom F5 Falcon mini bude simulovať vašu každé kliknutie, pohyby, len dlhé stlačenie spúšte tlačidlo. Tu si môžete vychutnať na večeru kuracie, s takým spôsobom, ktorý môže zmierniť vaše prsty, ale stále môžete zabiť svojich nepriateľov v hre v rovnakom čase.

K dispozícii na Ľavej alebo Pravej

Ak ste splnili GameSir F5 Falcon mini, budete vedieť, že tento čas, nemusíte kupovať iné tlačidlá trigger na vytvorenie páru, pretože F5 len sa hodí, buď na ľavej alebo pravej strane vášho mobilného telefónu. Šetrite peniaze aj priestor, tak prečo si nedať GameSir F5 Falcon mini, ako svojho verného partnera?

Kapacitný Mapovanie

Lepšie napodobniť ľudský prst je dotyku údajov, ako aj dosiahnuť minimálne oneskorenie, technológia kapacitný mapovanie bol aplikovaný na GameSir F5 Falcon mini rozvoj tímu.

Dual Praskla Režim

Veľkosť GameSir F5 Falcon Mini neznamená, že to nie je silný, pretože v rýchlo sa meniacom bojisko, len preventívne je cesta k úspechu. Preto, GameSir F5 môžete poskytnúť 2 praskla režimy ak chcete pomôcť, z ktorých jeden je 9 náhodné uvádza na trh, a druhý je silnejší vzdelávania praskla režim, ktorý môže nahrávať vaše oheň sadzby a hrať fatálne trik na svojich nepriateľov.

Plug and Play

Jednoduché a ľahké použitie je návrh koncepcie GameSir F5 Falcon mini. Z tohto dôvodu, rozvoj tímu prijala späť pracky dizajn pre F5, aby používatelia potrebovať len stlačte tlačidlo s ich prsty, aby dotykový bod GameSir F5 sa perfektne hodí na mobilnom telefóne na obrazovke, potom môžete začať hru okamžite. Žiadne aplikácie, no Bluetooth, č nezmysel.

Váš Najlepší Partner pre všetkých Bojiskách

Dôrazne sa odporúča použiť GameSir F5 Falcon mini hry, ktoré sú veľmi testovateľné overenie hráča reakcie schopnosť ako FPS hry a Závodné hry. Aj keď ste zaostávať za nepriateľa v určitom okamihu, pomocou GameSir F5 praskla režim, budete vyhrať s najväčšou možnou!

Ľahko Vykonávať Drobné Telo

Cestovanie kdekoľvek s verným priateľom GameSir F5 Falcon mini a cítiť žiadnu záťaž, pretože je vyrobené z ABS materiálu, ľahké a trvanlivé. Okrem toho, pretože nespočetné množstvo útoky musia byť stlačené v jednej bitke, click tlačidla môžete znížiť tlak na prsty.

Tech Specs

Značka: GameSir Model: F5 Pripojenie: Plug-and-Play, Pracovné Plošiny: iOS a Android Kapacita batérie: vstavaná 40mAh nabíjateľná Lítiová batéria Čas nabíjania: 1~2 hodiny Pracovný Čas: 5~6 hodín. Veľkosť balenia: 82*59*26 mm Brutto Hmotnosť: 33 g Kompatibilný Mobilný Telefón Hrúbka: menej ako 12 mm Kompatibilné Hry Hry, ktoré podporujú vlastné virtuálne tlačidlá

V Rubrike

1* GameSir F5 Falcon Mini Mobile Ovládači 1* USB Kábel 1* Užívateľská Príručka

  • Typ Rozhrania: USB
  • Kompatibilné Značka/Model: ŽIADNE
  • Číslo Modelu: F5
  • Kapacita batérie: vstavaný 40mAh nabíjateľná Lítiová batéria
  • Package: Áno
  • Čas Nabíjania: 1~2 hodiny
  • Druh: Gamepads
  • Pracovné Plošiny: IOS a Android
  • Pripojenie: Plug-and-play,
  • Názov Značky: gamesir