Medzinárodné kupujúcich, prosím, na vedomie:

(1)Cocktailfest.sk odmietnuť PP platby . keď chcete, platba PP . prosím, kontaktujte ma . Poviem vám môj PP účet.

(2)prosím, pozorne si prečítajte naše nariadenia a návrh skôr, aby položky. to je veľmi dôležité.

(3)Ak potrebujete veľké množstvo. môžete ma kontaktovať e-mailom.. som vám nejaké zľavy.

(4)ak sa nemôžete vedieť ako, kontaktujte ma e-mailom. môžete mi povedať váš mail, fax.Ja odpoviem vám čo najskôr.

Pred nákupom: ak máte nejaké špeciálne požiadavky.prosím, informujte ma, keď ste objednávku položka

nariadenia a návrh:

1)Prosím, uistite sa, že vaša dodacia adresa je správna. Len budeme sledovať vašu adresu uvedenú v Cocktailfest.sk úhrady za zásielky. Nenesieme žiadnu zodpovednosť za dodaciu adresu dispozícii. Vzhľadom na zaistenie dôvodov, sme nie sú povolené adresu zmeniť prostredníctvom e-mailu.

2) Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu. Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti.

3) ak sa rozhodnete HongKong post air mail alebo HongKong poštových zásielok alebo Čína príspevok pane mail alebo Čína príspevok vzduchu zásielky. bude trvať dlhší čas, než EMS a iné express spôsobom a nie je možné zistiť podrobnejšie informácie na sledovanie on-line.

4), ak chcete, aby si vybrali ekonomiky dopravy spôsoby, ako čína príspevok air mail atď,to je zvyčajne trvať 28-40 dní .tento doprava spôsoby, ako veľmi zle .niekedy stratené zásielky a bezodkladne.. ak odkladu,to je take 2month .ak ste sa rozhodli, HK POST a čína príspevok air mail spôsobiť produkt rozbité..to je kupujúceho zodpovednosti.Nemôžem vrátenie peňazí.. navrhujem, aby kupujúci mal by si radšej vybral EMS . doprava spôsoby, ako rýchlo..keď ste zvolili dopravu spôsoby, prosím, cosider opatrne .

5)ak DHL alebo UPS. keď ste žijú v odľahlých oblastiach. DHL alebo ups bude účtovať ďalšie poplatky ,budem vás informovať, akonáhle je to možné. Ak sa nemôžete odpovedať ma do 3 dní ..som sa bude meniť spôsoby dopravy EMS.by cesta.

6)ak platba PP . Budeme loď položky v rámci 1-3 pracovný deň po potvrdil prijatí vašej platby na PP.by cesta. Prosím, uistite sa, že vaša dodacia adresa je správne v PP. Len budeme sledovať vašu adresu uvedenú v pp. sme nie sú povolené adresu zmeniť prostredníctvom e-mailu.

Platby:

1)sme podporu PP . T/T. WU a Kreditné karty atď.

2)Sme mohli lode svoj tovar čo najskôr po vyhovujúce prijatia platby,je To zvyčajne trvá 1-3 dni.

Disclaimer:

1)Predávajúci nie je zodpovedný za čas doručenia.To je poskytovaná dopravcu, s výnimkou Sviatkov a môže sa líšiť s obalom a určenia.Ak je doručenie oneskorené alebo položky sú poškodený v tranzite,pošlite nám e-mail.

2)Predávajúci nie je zodpovedný za Colné odbavenie a colné daň účtovaná na kupujúceho coutry

3)s cieľom zabezpečiť zobrazí ste objednávku bez dane pri dovoze, budeme deklarovať ako 'GIFT' s nižšou hodnotou. Táto nižšia cena nie je zahrnutá celková cena, ktorú ste zaplatili alebo trhovú hodnotu výrobku a môže sa nevzťahuje na krajiny s rôznymi colných predpisov. Všetky dovozné clá alebo poplatky sú kupujúceho zodpovednosti.

4)keď je položka prišli v kupujúceho krajiny .kontaktujte, prosím, svoju krajinu doručenie spoločnosť dostanete tovar .najmä EMS .ak nemôžete prijať tovaru, akonáhle je to možné .tento tovar bude vrátený . kupujúci zaťaženie prednej lodné náklady .

Poštovné a balné

Môžeme poskytnúť nasledujúce expresné doručenie spôsob, aby kupujúci:

1) DHL / UPS / FebEx / TNT / EMS / SF

HongKong post air mail / HongKong poštových zásielok

Čína príspevok air mail / Čína príspevok vzduchu pozemok

2) naše produkty zvyčajne doručenie ems, to trvá takmer 3 dni .Zdarma služby od dverí k dverám do EMS.môžete tiež si vybral, ktoré expresné doručenie sami..

3)ak DHL. ste žijú v odľahlých oblastiach. DHL bude účtovať ďalšie poplatky ,budem vás informovať, akonáhle je to možné..niektoré krajiny majú špeciálne obmedziť .ako je rusko len prepravné od EMS .keď príde cez ako problém.Budem vás informovať .Dúfam, že rozumiete..

4) uistite Sa, že dajte mi vedieť vaše osobné preferencie, ako je prepravná služba,vyhlasujem, hodnoty atď. pred platiť.

Po-predajný Servis:

1)záruka na 60 dní, 7 dní vrátiť sa na pracovný položky,okrem rozbité, narazilo nákladné.kupujúci je potrebné platbu späť lodné náklady .Ja vám vrátime 100%

2)Pls uistite sa, že položka je kompatibilný pre váš model pred objednaním.ak ste sa chyba oder.Tiež som podporu vrátenie peňazí. ale musíte zaplatiť dopredu a späť, náklady na dopravu a platbu 40 USD pre mňa dodatočné poplatky ..

 • Typ Obrazovky: Kapacitný Displej
 • Kompatibilné Značky: Univerzálny
 • Jas: 200cd/m
 • Veľkosť Displeja: > > 13 Palcov
 • Panel Typ: TFT
 • miesto pôvodu: Guangdong, Čína (Pevninská Časť))
 • Kontrastný Pomer: 400
 • Produkty Stav: Skladom
 • Pomer Zobrazenia: 16
 • Čas Odozvy: 2ms
 • Číslo Modelu: claa140wb01a
 • Názov Značky: WLJXTFG
 • Typ Produktu: TFT
 • Rozlíšenie: 1366 x 768

 • Author: Shtykova M
 • Date: 2020-11-01
 • Best seller in the world.
 • 5/5