Waterjet cutting časti strojov vysoký tlak tesnenie kit číslo Položky: 001198-1 bez brozen zálohovať Údaje: používa sa na waterjet intensifier čerpadla Waterjet náhradné diely Naša Spoločnosť Win-Win bol v prúd vody podnikaní pre viac ako pätnásť rokov. Našich zakladateľov je odvetvím, priekopníci, skupina krásne inžinierov, ako Edison, sú fascinovaní prielom a pokrok ultra-vysoký tlak technológie. Tak, Win-Win zvládli viac ako desať core technológie a procesy ultra-vysoký tlak. Win-Win sa stal najväčší a najviac spoľahlivý dodávateľ, ultra-vysoký tlak častí v Číne. V našej 2500 štvorcových metrov štandardizované workshop, môžete vidieť automatizované výrobné linky, štandardizované kontrolný proces, 100% pre-predaj testovania, najmä, najlepší R&D (výskum a vývoj) dizajnérsky tím. V súčasnosti je Win-Win je zamerať sa na nasledujúce tri kľúčové a na vysokej úrovni podnikov:

1. Robot vody rezanie stanicu.

2. Rôzne značky komponentov

3. AB päť-os, AC päť-os a pitnej vody rezacích zariadení. Zároveň sme tiež ochotní akceptovať vlastnú časti a zariadenia. Mäkké balení v kartóne box, poslanými expresné ako DHL, TNT, EMS atď pre malé waterjet produkty.

Balené v drevených prípade veľkých vodných jet časti, ako napríklad vodný prúd akumulátora, prúd vody intensifier atď.

Sledovacie číslo vám bude zaslaný okamžite po zásielky. 1. Q: ste výrobné alebo obchodné spoločnosti?

A: Sme továreň. Musíme vyrábať waterjet cutting machine a súvisiace komponenty pre 14 rokov.

2. Otázka: Mohli by ste poskytnúť prispôsobené waterjet diely pre špeciálne zariadenia?

Odpoveď: Máme odborný technický tím, ktorý môže poskytnúť na mieru šité služby.

3. Otázka: Ako dlho môžem dostať svoju waterjet dielov?

Odpoveď: Sme schopní zabezpečiť zásielky s 24 hodín, ak výrobkov na sklade.

4. Otázka: Ako dlho je moja záruka?

Odpoveď: waterjet náhradné diely, bez záruky, okrem waterjet vysoký tlak valec, waterjet akumulátor, waterjet intensifier atď.

5.Q: Ako sa môžem dostať po predaji služby?

Odpoveď: Ponúkame 24 hodín on-line služby. Môžete sa na nás obrátiť prostredníctvom e-mailu, whatsapp, skype a pod. 6. Otázka: je Možné zvoliť spôsob dopravy? Odpoveď: Áno, ale v prípade, že tovar je doprava zdarma, vyberieme ekonomiky, expresné dodávky. AKÉKOĽVEK OTÁZKY O PRODUKTE, ALEBO NAŠEJ SPOLOČNOSTI, PROSÍM, NEVÁHAJTE KONTAKTOVAŤ!

  • Názov Značky: WW
  • Číslo Modelu: WW001198-1
  • Druh: Iné
  • Použitie: Komerčné Výroba
  • Pôvod: CN(Pôvodu)