shop

3D Wifi Holografický Projektor Svetlo Inzerát Displej LED Holografické Zobrazovacie Čítanie vzdialenej LED, 3d Zobrazenie Reklamy logo Svetlo

Rating
€147.10 €63.25

Ako nainštalovať software

Položka Descrption:

Rozlíšenie: 450*224px

Inpute Napätie: AC 100-240V 50/60 HZ

Napájanie: 10-15W

Uhol pohľadu:160 stupňov

Formát súboru: mp4 / avi / rmvb / jpeg / png

LED Množstvo: 224pcs

LED Pracovného Života: 10000hours

Farba: Čierna

Veľkosť produktu: Dĺžka 42* Šírka 13 * Výška 12 cm

Normálna veľkosť produktu( bez wifi): Dĺžka 42* Šírka 13 * Výška 6,5 cm

Wifi funkcia :

1,Podporujú pamäťovú kartu , Aplikáciu z telefónu alebo prenosného prenos snímok .

2,podporu APP pre Android a IOS systerm ,ale APP prenosová rýchlosť je pomalý( Najlepšie na 10 sekúnd, video) a funkcia je jednoduchá.Najlepšie, je nahrať súbory na pamäťovú kartu,pamäťovú kartu je viac stabilný.

3,Wifi je len pripojiť mobilné telefóny a stroje , Nie sieti, ktorá môže naozaj prístup na Internet.

Package Zahrnuté:

1* hosť, 1* napájací kábel, 1*pamäťovú kartu (8G), 1* čítačka pamäťových kariet, 1* držiak,1* držiak na 4* skrutka

1* diaľkové ovládanie zapnutie/vypnutie projektora (neobsahuje batériu, typ batérie je 1pcs 23A)

FAQ: 1 , aby sa predišlo problémom colná kontrola, diaľkové ovládanie neobsahuje batériu. 2 , Pri prvom použití, ventilátor môže pracovať niekoľko minút a potom to prestane, ale to je normálna situácia. V tom čase môžete znova vložte zásuvky a pomocou diaľkového ovládača otvorte 3D ventilátor, že to bude fungovať dobre . 3, pamäťovej karty SD zahŕňa softvér. Ak neobsahuje, môžete stiahnuť na tomto linku: A vyberte 224 režim 4, Je tam časový limit na video? O 3 minúty limit, ale skúste na kontrolu videá' v dĺžke 15 sekúnd, bude to lepšie. 5, Náš softvér, ktoré sme poskytli, je convert software pre konverziu video alebo obrázok bin súbor tak, aby vyhovovali prehrávač pomocou. 6, Aký druh súborov, alebo ako môžem vytvoriť 3d obrazy pre fanúšikov? Podpora MP4, AVI, RMVB, MKV,, JPG, PNG formát s čiernym pozadím . Môžete si stiahnuť nejaký softvér, ako AE,MAYA,3D MAX na počítači si robiť 3d efekt a potom zase na bin formát. 7, Čo ot. / min sa ventilátor otočiť? Rpm je 1100 a na rám je 15fr. 8, prístroj prehrávať zvuk ? Prepáč, nemala podporujú zvuk. 9, gif zobrazí sa veľmi rýchlo na stroj, pretože čas gif je príliš krátke. Preto neodporúčame vám používať gif súbory. 10, Kvôli aktualizácií produktov, príslušenstvo môže nejaký rozdiel od ručné alebo detail stránku, ale funkcie sú presne rovnaké.

11, softvér, ktoré sme poskytli, môžete zmeniť jazyk, anglicky, prosím, video.

12, WIFI aplikácie s názvom "3D PLAYER", namiesto "3D PLAYER PRO'

13, testujeme každú mechine pred odoslaním von,tak na sd kartu je v stroji. Ak stroj otáča normálne, a máte uložené videá na sd kartu, ale stroj nie je ukázať video, je pravdepodobné, že na sd kartu je poškodený počas prepravy. Vymeňte sd kartu a skúste znova.

Reálne zobraziť

  • Názov Značky: Fding
  • Číslo Modelu: projektor na čítanie
  • Použitie: Reklamné displeja
  • Zdroj Napájania: AC100-240V
  • NO WIFI: NO WIFI
  • Napätie: AC100-240V
  • Položka Druh: Reklama Light