Mechanické Hardvéru

CS 1.9 mm NBR Gumy O-KRÚŽOK OD 11/12/13/14/15/16/17/18/19/20/21*1.9 mm 100KS O-Krúžok Nitrilové Tesnenie tesnenie Hrúbka 1.9 mm ORing

Rating
€8.35 €5.93

O-krúžok Tesniaci Zásady

O-krúžky sú bi-directional tesnenia, kruhový tvar a prierezu. O-krúžky sú zvyčajne vyrobené zo elastomeric materiálu, ale môžu byť vyrobené z iných materiálov, ako sú PTFE alebo kovu. O-krúžok tesnenia prostredníctvom deformácii tesnenia materiál inštalácia a mediálny tlak, zatvorte rozdiel medzi párovými komponentov. Vyššie systém tlaku môže spôsobiť deformácie cez medzery, známy ako lisovanie, čo v tesnenie zlyhanie. Výber ťažšie tesnenie materiál alebo inštaláciou back-up krúžky na podporu O-krúžok môže zmierniť tento problém.

Spôsob prevádzky O-Krúžky sú dvakrát koná sealingelements. Na inicializujete vlastný squeeze,ktorá pôsobí v aradialora xial smere v závislosti od inštalácie, dáva O-Krúžok jeho počiatočnej tesniace schopnosti.Tieto sily sú prekryté systém tlak na vytvorenie celkového tesnenie sila, ktorá zvyšuje v systeme tlak zvyšuje (Obrázok 2). Pod tlakom, O-Krúžok chová v asimilar cestu do kvapaliny s vysokou povrchové napätie. Tlak sa prenáša rovnomerne na všetky smery.

NBR (Nitrilový Butadiénový Kaučuk):

Teplota sa pohybuje uplatňovať len v súvislosti s médiami, ktoré sú kompatibilné s príslušnými elastomérov vlastnosti Nitrilový Kaučuk závisieť hlavne na ACN obsah, ktorý sa pohybuje medzi 18% a 50%. Vo všeobecnosti ukazujú, dobré mechanické vlastnosti. Prevádzková teplota v rozmedzí od -30° Cand +100° C (pre ashort obdobie až do +120° C).Vhodné formulované NBR môže byť použitý až do -60° C. NBR je väčšinou používajú minerálne založené na oleje a mazivá.

Hrúbka

Vonkajší Priemer

1mm

1,2 mm

1,5 mm

1.8 mm

1.9 mm

2.4 mm

2.65 mm

Žiadosť O-Krúžok sa používa predovšetkým pre statické tesnenie aplikácie: - Ako aradial statické tesnenie, napr. puzdrá, kryty, rúry, varné nádoby - Ako axiálny statické tesnenie, napr. na prírubách, dosky, veľké písmená. O-Krúžky v dynamických aplikácií sa odporúča až stredne ťažké prevádzkové podmienky.Sú obmedzená rýchlosť a tlak, proti ktorým sú na tesnenie: - Forlow povinnosť utesnenie reciprocatingpistons, prúty, piesty, atď. - Pre utesnenie slowlypivoting,r otating alebo špirálové pohyby na hriadele, vretená,rotačné prenos leadthroughs, atď.

  • Tvar: Krúžok Tesnenie
  • Materiál: Gumené
  • Číslo Modelu: Hrúbka 1.9x11/12/13/14/15/16/17/18/19/20/21 mm
  • Štandardné alebo Neštandardné: ŠTANDARD
  • Názov Značky: FUSHI