shop

Lietať Ventilátor Vonkajšie Muchy Hmyzu Repeller Lietať Odpudzujúce Ventilátor Automatické Mosquito Killer Domácnosti Stlmiť Repelent Pasce Lietať Ventilátor

Rating
€13.24 €7.95

Muchy nie sú len nepríjemné—sú aj veľmi nebezpečné! Majú baktérií a chorôb, ktoré môžu kontaminovať potraviny. Automatické Fly Trap udržuje muchy a škodcov preč z vášho stola, takže si môžete oddýchnuť a vychutnať si vonkajšie jedál. Má holografické bodky na čepele, tak nie ste neustále swatting včely, osy, alebo muchy, zatiaľ čo ste na kempovanie. Nie je viac nepríjemné, nechutné chyby plazenie cez všetky vaše sladké dobroty! Style1

Funkcie:

TO, ČO UDRŽUJE CHYBY PREČ? Postupne lámu/ohyb svetla, ktorý desí hmyzu. Ohýbanie svetla, nie je súčasťou ich DNA. V ich malá muška mysle, ohýbanie farebné svetlá nie sú normálne v prírode a zdá sa, nebezpečné pre nich. Budú vždy si ísť niekde inde.

UDRŽUJE MUCHY JEDLO: môžete konečne užiť si konverzáciu cez vonkajší jedlo bez swatting lieta celý čas. Je to ľahké, bez zápachu fanúšik si miesto na vrchole svojej vonkajšie alebo piknikový stôl, aby lieta zo strmhlavého vaše jedlo.

Si VONKU: Opaľovať sa, hrať karty, sedieť pri bazéne alebo obědvat na zadnej palube bez kamikaze muchy pristátie na vás, alebo vznášajúce sa nad vaše jedlo. Objednajte si teraz a budete prekvapení, ako dobre to funguje.

SOFT-STOP, NOŽE, ŠNÚRU-ZADARMO: Čepele prísť na zastaviť ak je niečo, čo sa ich dotkne, potom pokračovať, akonáhle prekážka odstránená.

Hlavné funkcie:

Odháňať muchy otočením čepele;

Hlavný materiál: ABS+PVC

Veľkosť produktu: 25*8.5 CM

Pomocou dvoch AA batérií (Exclusive)

Nízka hlučnosť a jednoduchá obsluha

Hmotnosť výrobku: 220 gramov

Balenie Obsahuje: 1 x Automatické Fly Trap

Style2

Špecifikácie:

Napájanie: Dve AA batérie(Nie obsahujú batérie)

Veľkosť: 1.4 x 1,4 x 3.9 cm

Farba: Čierna/ Strieborná.

Balenie Obsahuje:

1 x Automatické Fly Trap

  • Menovité Napätie: 110-240v
  • Súbor Typ: Áno
  • Odpudzujúce Typ: Ultrazvukové Pešti Repellers
  • Pešti Typ: Komáre