Jemné Šperky

Kórejský S925 Mincový Striebro Náhrdelník Normcore Štýl Jednoduché Cool Fashion Non-Tradičné Rovnováhu Loptu Náhrdelník Ženský Zápas Reťazca

Rating
€22.37 €15.66

/ Veciach, ktoré potrebujú pozornosť /

Pozlátené Ozdoby By mala Byť Nosené pri Bežnej Krát, aby sa Zabránilo Nárazom

S Pevného Trenie

Vyhnite sa Kontaktu s Kyslých Látok, Potu v Organických Roštov Aj Ľahký-k-Použitie Ornament Oxidácii Povrchu

Utrite To s Alkoholom po Sebe a Uchovávať Ju

Ornament Môžu Byť Použité na Dlhú Dobu Nuskin

Otázka

1. Je Výrobok Originálne Strieborné Šperky?

Ako To Robíte! Naše Produkty Sú Všetky Mincový Striebro Ornament s Strieborný Obsah 92.5%. Každý Produkt, Ktorý Podporuje Testovanie. po prevzatí Tovaru, Môžete Im Poslať na Príslušné Inštitúcie pre Re-Kontroly.

2. Ako Veľkoobchodné Produkty a Ako Distribuovať Ich v Mene Iných osôb? Ako Doprava?

Ako To Robíte! Naše Výrobky Sú Zmiešané Šarže 100 Yuan Alebo 5 Kusov. Ako pre Dodanie Jeden Kus, Naša Spoločnosť Má Nezávislý Útvar Pracovať bez Akéhokoľvek Poplatku. Okrem toho vieme Poskytnúť Údaje Package Našej Spoločnosti Vlastné Obrázky a Priamo na Mieste pokynov v Mene klientov on-Line. Veľkoobchod 300 Yuan z Národnej Doprava Zadarmo, 1000 Yuan zo SF. Poštovné v Mene Doručenia: Kmeňové Express Dodania Je 7 Yuan Celoštátnej, 13 Yuan v SF Provincie Guangdong, 23 Yuan mimo Provincie, 25 Yuan vo Vzdialených Oblastiach, a jednotná Platba z Hong Kong, Macao a na Taiwane!

3. Môže Niektorý Výrobok Na Mieru? Môžete Si Citovať Najprv cez Obrázky Alebo Vzorky?

Dobrý deň, Všetky Ozdoby Môžu Byť Prispôsobené Našej Spoločnosti, a Môže Byť Prispôsobený podľa Obrázkov Alebo Fyzické Produkty. Naša Spoločnosť Dokáže Nájsť Pravdepodobné, Cena prostredníctvom Obrázkov. Ak Sme sa Prejsť Vzoriek, Môžeme v Podstate Citovať Pomerne Presné Ceny.

4. Je Prahová hodnota na Výrobu Alebo na Prispôsobenie Vašich Produktov s Vysokou? Koľko Dní Sa Výrobný Cyklus Trvať?

Dobrý deň, Prah pre Spoluprácu s Našou firmou Je Veľmi Humanized. Ak je Kópia Poplatok Sa hradí Zákazník na Svoje Vlastné Náklady, Naša Spoločnosť Môže Vrátiť Kópiu Poplatok po Počet Produktov Je Prispôsobené od 100 Kusov a Kumulatívne Prispôsobenie Dosahuje 300 Kusov. Nastaviť 300 Kusov naraz, bez Rada Poplatky. Ak Sú 100 Ks, 300 Ks, Alebo 1000 Kusov jednotlivých Položiek, na Predpoklade, Že Strieborné Ozdoby Kmeňových Štýly Nie Sú Prírodný Kameň Modely, Trvá 4-5 Dní na 100 Kusov, Ak Nie Je Tanier, 5-7 Dní od 300 Kusov a 7-10 Dní od 1000 Kusov, okrem Sviatkov.

  • Hlavný Kameň: ŽIADNE
  • Kovové Pečiatky: 925,Libra
  • Náhrdelník Typ: Prívesok Náhrdelníky
  • Príležitosti: Strana
  • Názov Značky: CHOZON
  • Typ Certifikátu: Tretia Strana Hodnotenie
  • Kovy Typ: STRIEBRO
  • Pohlavie: ŽENY
  • Strane Kameňa: ŽIADNE
  • Štýl: vintage