shop

2x2x2m - 5x5x5mTriangular Slnečník Plachta Domov Záhrada, Terasa, Bazén Slnko Prístrešok Markíza Camping Piknik Stan Nepremokavé Tieniace Tkaniny

Rating
€30.84 €12.34

2x2x2m - 5x5x5mTriangular Slnečník Plachta Domov Záhrada, Terasa, Bazén Slnko Prístrešok Markíza Camping Piknik Stan Nepremokavé Tieniace Tkaniny

Popis: Znížiť Vonkajší Teplo: Tento odtieň plachta je vyrobená zo 100% nového HDPE priedušný materiál, ktorý môže ponúknuť maximumUV ochrany a nechajte vánok cez regulovať vonkajšia teplota s chladením tieni.

Wellmade v Dizajn: Naše slnko, tieň plachta má vystužené vnútorného double-layer popruhu, externe mať viac stehy švov na uhlové štruktúra pripojenie nerezovej ocele, D-krúžok. S pomocou takýchto štruktúr, to je bezpečné a odolné, že nemá žiadne vrásky, klapky, alebo lietajú vo vetre.

Poznámky k inštalácii: 3*4.9 FT dlho trvanlivé laná a nehrdzavejúca oceľ D-krúžky v každom rohu poskytuje stálosť inštalácie. Všetky odolné hrany sú posilňuje a ľahko zakrivené môže správne napätie. Ťahať lano prísnejšie, udržať uzlov pobyt tesný bez pošmyknutia.

Ideálne Voľba pre Odtieň: Jednoduché nastavenie a vziať dole, takže môžete ideálny pre použitie tejto slnečník pre terasy, záhrade, paluba, trávnik, záhrady, garáže, alebo akékoľvek iné vonkajšie plochy.

Čo je Zahŕňajú: balenie obsahuje jeden kus trojuholník slnečník plachta, 200 cm*3ks laná, ale nezahŕňa inštaláciu hardvéru súpravy. Tento slnečník plachta môže používať asi 5 rok v normálne poveternostné podmienky, nie ľahko roztrhnúť, alebo slabnúť.

Funkcie:

1. Odtieň handričkou môže balkón, záhrada, detské ihrisko a park si super miesto na relax.

2. Slnko v tieni plachta môže byť tiež použitý v plaveckých bazénoch a pobyt v prírode, čo vám umožní vychutnať krásne počasie a účinne znižujú teplo vonkajší život.

3. Slnko v tieni plachta je vhodná pre vonkajšie balkón s grilom, piknik, atď. s tieniaci efekt a účinne vyhnúť poškodenie tepelného žiarenia na ľudský organizmus.

4. Slnko, tieň je prospešné pre udržanie vlhkosti vnútorné flowerbed, čím sa znižuje počet výplachy.

5. Každý kútik je vybavený kovovou D-krúžok, ktorý je jednoduchšie, aby sa zavesiť a odolnejšie.

6. Slnko stan je skladacia a prenosné, ktorý je ľahko sklopiť, a nízka hmotnosť pre ľahké prenášanie.

Balenie Zoznam:

1*Slnečník Plachty

Na naše Brazílsky priatelia:

Brazília Post má dočasne oznámila, že bude účtovať asi $3.50 na objednávku pre všetkých medzinárodných zásielok na 27. augusta (miestneho času). Tento poplatok sa hradí kupujúci po self-vyhlásenie a bude vrátená, ak nebude zaplatené. Ak nemôžete prijať $3.5 colný poplatok, prosím, nie objednávku.

Pre viac informácií, pozrite si prosím nižšie uvedený odkaz, veľmi vám ďakujem za vaše pochopenie!

Kupujúci čítanie

1. O platbu

Podporujeme nasledovné spôsoby platby:

2. O dodávky

A. Poštovné A Odovzdanie

Budeme prijímať rôzne kanály podľa charakteristík prepravu tovaru. To môžu dosiahnuť viac než 200 krajín a regiónov. Sľubujeme, že všetky objednávky budú vydané do štyroch dní. Od sledovania čase rôzne kanály budú líšiť, poštových zásielok, zvyčajne ukazujú, 1-4 dni pre medzinárodné expresné dodávky, a ak je preťaženiu, sledovanie informácie o čase bude predĺžená.

A. O colnej a colnej

Poštových zásielok, zvyčajne nevytvárajú tarify, ale colných predpisov v rôznych krajinách budú mať rôzne colné odbavenie krát. Prosím sledujte informácie v dobe a obráťte sa na miestnu poštu, ak je to potrebné. Medzinárodné expresné doručenie zvyčajne vytvára ciel. Vezmite prosím na vedomie, miestne dane colný noriem s cieľom vyhnúť sa colné problémy spôsobuje výrobky, ktoré majú byť vrátené alebo zničené. Ak je to potrebné, obráťte sa na miestne colné konanie v spoločnosti alebo priniesť informácie pre miestne colné odbavenie. Nakoniec, prajem vám šťastný nakupovať, ďakujem vám veľmi pekne za vašu podporu.

3.Vrátenie A Politík

Pretože medzinárodnej prepravy nákladov a času náklady sú pomerne veľké, preto kladieme veľký dôraz na kvalitu produktov. Budeme dôsledne skontrolujte, či sa dostane poškodený produkt, prosím kontaktujte nás. Pre váš prospech, skontrolujte package skôr, než ho podpíšete a pošlete fotografiu k nám. Budeme hodnotenie výrobku podľa konkrétnych podmienok produkt, ktoré vám pomôžu vyriešiť tento problém, budete mať možnosť vychutnať si ďalšie zľavy. Ak chcete vymeniť alebo vrátiť tovar bez poškodenia výrobku, len návrat poštovné náklady budú účtované a zašleme vám nový produkt pri prevzatí výrobku. Ďakujeme vám za vašu podporu a porozumenie.

4. Farebný rozdiel:

V dôsledku rozdielov medzi jednotlivými obrazovkami, obrázok sa nemusí odrážať skutočný farba projektu. Scheler Vrátenie tovaru: Kupujúci môže vrátiť tovar do 7 dní od prijatia tovaru. Počas tejto doby, ak nie je práca kvality problém, predávajúci nebude akceptovať vrátenie.

  • Číslo Modelu: Slnečník
  • Plachta Dokončovacie: Nie Potiahnuté
  • Názov Značky: AIHOME
  • Plachty Materiál: Iné