(1)Otázka: Má mat štipľavého zápachu?

Odpoveď:

Č.Cítim sa veľmi prekvapený, keď som otvoril vody mat.Môj medu lásky dieťa hrať mat.

(2)Otázka: Aký je to materiál mat vyrobené?

Odpoveď: je vyrobený z PVC a má vysokú kvalitu.

(3)Otázka: Čo je to vekovej skupine pre tento mat?

Odpoveď: Od Troch mesiacov veku, kým dieťa začne prechádzky by byť ideálny vek

1. Senzorická Stimulácia pre dieťa, zatiaľ čo oni hrajú. Dať dieťa niektoré bruško čas, kým sa zabávať sa s našimi nafukovacie vodné aktivity mat. Pediatri vysoko odporúčame umiestnenie detí na ich bruško hrať, pretože pomáha posilňovať svoje nohy a svaly paží pripraviť ich na prehľadávanie. Bruško čas hračky sú zábavný spôsob, ako pomôcť dieťa plniť ich vývinových míľnikov.

2. Jednoduchá Montáž bruško čas hračka mat je pripravený v žiadnom okamihu. Jednoducho nafúknuť, naplniť vodou a vaše dieťa je pripravený na dotykové a vizuálnu zábavu. Svetlé a farebné penové hračky pohybovať vo vode, stimulovať vaše dieťa s okom koordinácia rúk a zároveň nabáda ich, aby sa zdvihnúť na ruky chytiť plávajúce morských živočíchov.

3. Jedinečný Darček pre dieťa sprchy. Tento unisex detská hračka bude oveľa ocenia rodičia, a nie je k dispozícii v obchodoch. Don t byť, že osoba, ktorá nakupuje novorodenca šaty, ktoré sú prerásť predtým, než dieťa môže nosiť.

4. Naše Trvanlivé A Úniku Voľný zmyslové bruško čas hračky sú vyrobené z eko-šetrné heavy duty PVC, poskytuje neporiadok zadarmo zábavný spôsob, ako sa baviť vaše dieťa chlapec alebo dievča. Túto aktivitu vody, pat a mat hračka je schválené pre deti od 3 mesiacov a hore.

5.Dať darček, ktorá povzbudzuje dieťa s prirodzená zvedavosť, pomáhajúc im rozvíjať ich zručnosť v prstoch.

Popis

Funkcie:

Jednoduchá Montáž bruško čas hračka mat je pripravený v žiadnom okamihu. Jednoducho nafúknuť, naplniť vodou a vaše dieťa je pripravený na dotykové a vizuálnu zábavu. Svetlé a farebné penové hračky pohybovať vo vode, stimulovať vaše dieťa s okom koordinácia rúk a zároveň nabáda ich, aby sa zdvihnúť na ruky chytiť plávajúce morských živočíchov.

Jedinečný Darček pre dieťa sprchy. Tento unisex detská hračka bude oveľa ocenia rodičia, a nie je k dispozícii v obchodoch. Don t byť, že osoba, ktorá nakupuje novorodenca šaty, ktoré sú prerásť predtým, než dieťa môže nosiť. Dať darček, ktorá povzbudzuje dieťa s prirodzená zvedavosť, pomáhajúc im rozvíjať ich zručnosť v prstoch.

Špecifikácia: Materiál: PVC Ventil: 6P Ochrany životného Prostredia Veľkosť: 66 x 50 cm hrúbka Materiálu: 30 vlákien (0,30 mm), Farba: Ako na obrázku zobraziť

Package vrátane:

1 x dieťa vody mat (iné príslušenstvo demo na obrázku nie je súčasťou dodávky.)

Poznámka:

Prosím, dovoľte 1-2 mm chyby spôsobené ručné meranie.

V dôsledku rozdielov medzi rôznymi monitory, tam sú farebné rozdiely, prosím reálneho produktu, ako je štandard.

 • Produkt: Nafukovacie Vaňou
 • Názov Značky: Tonewan
 • Druh: Vane
 • POKRYTIE: Bez Veka
 • Číslo Modelu: JJ09726
 • Funkcia: Eco-Priateľský
 • Materiál: Plastové
 • 1: Vzdelávacie
 • 2: Hračky Pre Deti
 • Veková Skupina: Deti
 • Pôvod: CN(Pôvodu)