Interiérové Doplnky

Pre Tesla Model 3 Auto Príslušenstvo Vnútorné Dekorácie ABS Režijné Svietidlo Dekoratívne Rám Chróm Sliver, 2 Dielna Sada

Rating
€14.18 €12.76

Pre Tesla Model 3 Auto Príslušenstvo Vnútorné Dekorácie ABS Režijné Svietidlo Dekoratívne Rám Chróm Sliver, 2 Dielna Sada Položky:Pre Tesla Model 3 Auto Príslušenstvo Vnútorné Dekorácie ABS Režijné Svietidlo Dekoratívne Rám Chróm Podiel Platných:Pre Tesla Model 3 Materiál:ABS Typ:Svetlé/Carbon Fiber Vzor Počet kusov: 2 Dielna Sada Farba: Sliver Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte ma prosím nás o pomoc. Ďakujeme! Popis: Funkcie: 1. Skutočné vozidlo test, ktorý sa používa pre konkrétne modely áut. 2. Vyrobený z vysoko-kvalitných materiálov: ABS 3. Jednoduchá inštalácia: Auto lepidlo je uvedené na zadnej strane výrobku, ktorý môže byť nainštalovaný trhanie off. 4. Komplexné upgrade: účinne chrániť auto, poškriabaniu a oderu, a obohatiť vzhľad vozidla. Opatrenia: 1. Veľkosť je nameraný manuálne, prosím, aby chyby 1~3 mm, ďakujem vám veľmi pekne. 2. Tam bude farebné rozdiely medzi rôznymi monitory a obrázok sa nemusí odrážať skutočný farba produktu. Ale garantujeme, že štýl je rovnaký ako na obrázku. Tento obrázok je len pre referenčné účely. Vzťahujú na konkrétny produkt. Vaša spokojnosť je naším cieľom! 3. Pred odchodom žiadne neutrálne alebo negatívne pripomienky, prosím kontaktujte nás, budeme sa lepšie prístupu k riešeniu problémov. ďakujem vám veľmi pekne! 4. Ak máte akékoľvek otázky pred kúpou, môžete obráťte sa na nás kedykoľvek, sme sa vyriešiť problém pre vás v prvý raz.

Ako nainštalovať:

1. Prosím o potvrdenie, či je výrobok vhodný pre vaše auto pred inštaláciou, inak prosím, ukončite inštaláciu a obráťte sa na nás! 2. Po potvrdzuje, že výrobok zodpovedá vzoru, vyčistite priestor aby sa prilepili s čistou vodou, a potom utrite oblasti, ktoré majú byť inštalované s uterákom, alebo papierovú vreckovku. Olej, voda, vosku a iných látok, ktoré by nemali byť ponechané na povrchu nainštalovaný častí. 3. Pri trhaní mimo obojstranné pásky, ozdobné pásky na zadnej strane výrobku, nedotýkajte obojstranné pásky s rukami na zachovanie dobrého lepenie účinok. 4. S cieľom dosiahnuť lepšie výsledky, je odporúčané používať sušič na vlasy tepla obojstranné pásky. 5. Zarovnajte montážna poloha a prilepiť. Vložením závisí na prilepenie podmienky a správny spôsob inštalácie. 6. Pri prilepovaní, prosím, podržte na 20-30 sekúnd alebo dlhšie, a nedotýkajte vody do 48 hodín po inštalácii produktu. Podporujeme veľkoobchod a leteckej dopravy. Pre veľkoobchod, budeme poskytovať preferenčné zľavy alebo zadarmo expresné doručenie, len to trvá 3-7 dni, aby sa dospelo. Pre leteckú dopravu, ak si prajete, môžeme tovar poslať priamo do vašich zákazníkov, ale budeme zachovávať všetky informácie vzťahujúce sa k nám. Záruka Vyriešiť akékoľvek problémy s tebou v dobrej ceste po oznámení. Náhrady alebo výmeny bude poskytnutá tak, ako chcete. Nie je potrebné, ak sa chcete vrátiť jednotky späť, ak sú poškodené, alebo nie, ako je popísané vyššie. Môžete sa vrátiť akéhokoľvek výrobku, dokonca aj tie, v perfektnom stave, kedykoľvek pred dokončení objednávky. Ale budete musieť zaplatiť vrátiť prepravné a doplnenie stavov poplatok. Ak nemôžete prijímať tovar po 60days, my vám plnú náhradu vaše peniaze. Ako sledovať môj balík? Môžete používať sledovacie číslo pre sledovanie balíkov na nasledujúcich webových stránkach: //global.cainiao.com/ (kópia prehliadača otvoriť) Čo, ak v kúpnej ochrany vyprší čas? Ak váš nákup ochrany čas beží, prosím, kontaktujte nás, pomôžeme vám rozšíriť nákup ochrany čas. Preto, vaše peniaze nebudú uložené na môj účet.

  • Materiál: Plastové
  • Umiestnenie Nálepky: Predné a Zadné Svetlá na Čítanie
  • farba: Sliver
  • Pôvod: CN(Pôvodu)