Mechanické Hardvéru

9mm ID 14 mm OD 9X14 Transparentné Silikónové Gumy Trubica, Hadica ( potravinársky ) lekárske pružné hadice 9*14 mm silikónové Rúry

Rating
€15.01

Položky: 9 x 14 Transparentné Silikónové Gumy Trubice Hadice Potrubia

Potravinársky

Špecifikácie produktu: Vnútorný Priemer: 9 mm Von Priemer : 14 mm

Aplikácia

1: potraviny a katéter trubice produkty

2: potravinárske strojové zariadenia s pripojením potrubia 3: vody, dávkovače, coffee pot, ohrievač vody, vodné sklo a iné spojovacie rúry a rúrky a 4: elektrické spotrebiče, prístroje, laboratórne zariadenia, nástroja, ako je napríklad pripojenie potrubia, pažníc rúry a špeciálny tvar materiál 5: zdravotnícke zariadenia spojenie potrubia, pažníc, potrubia, atď., Ak si chcete kúpiť aj iné veľkosti, ktorý nie je v našom obchode pls kontaktujte ma Platby:

1. Akceptujeme Kreditné Karty,Úschovy a tak ďalej.

2. Kupujúci je zodpovedný za všetky dane a/alebo povinnosť účtovať o ich krajine.

Doprava:

Balíček bude odoslaný DHL,FEDEX,UPS,TNT alebo EMS prosím, vyberte jeden z nich.Po tom, čo sme dodaní zásielky,budeme vyplňte poradové číslo a informovať prostredníctvom e-mailu.prosím, napíšte správnu adresu a telefónne číslo, keď si objednávky,aby sme mohli dodania produktu pre vás.

Spätná väzba:

Dobrá spätná väzba je veľmi dôležité pre moju srore,ak ste spokojní s mojím produkt,dajte mi, prosím pozitívnu spätnú väzbu.

Prosím, kontaktujte nás pred odchodom žiadne negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu. Budeme s vami spolupracovať, riešiť akékoľvek problémy.

  • Druh: Rúry
  • Číslo Modelu: 9x14mm
  • Názov Značky: aiweiliwen