shop

1pcs 315M 315MHZ prísavky Magnetická anténa high gain 38DBI všesmerového antény SMA male copper stick

Rating
€10.17

Vitajte v našom obchode---BIG'K GPS/GSM MODUL ODBORNEJ CO,.LTD

1pcs 315M 315MHZ prísavky Magnetická anténa high gain 38DBI všesmerového antény SMA male copper stick

Parameter : Pracovná frekvencia: 315mhz Odpor:50 ohm Antény dĺžka:0,5 m~3m Zisk:35dbi Base:Silné magnetické Antény, výška:26 cm Stojatej vlny pomer:≤1.5 Napájanie Kapacita:50W Rozhranie:SMA samec

Platby:akceptujeme všetky platobné o Escrow

1. Zasielame do celého sveta.Tovar bude dodaný v priebehu 1-3 pracovných dní po tom, čo sme overenie vašej platby.

2. Povedzte mi, prosím, vašu aktuálnu adresu po vašu platbu do 1-2 dní; inak, budeme loď vašej položky, na základe vášho Escrow adresu, takže uistite sa, že je to správne.

3. Pred objednaním prosím, kontaktujte nás pre potvrdenie vášho prednostné zásielky metóda. Za normálnych okolností trvá 7-30 dní na príchod leteckou Poštou, a trvá 3-10 pracovných dní Expresné ako DHL UPS, FEDEX EMS TNT a tak ďalej.

4. Niekedy by byť dlhšie, pretože zlé počasie, strata času v colné odbavenie. Tak prosím, trpezlivo čakať, keď nechcete prijímať položky na čas. Ak nechcete prijímať položky do tridsiatich dní, prosím, kontaktujte nás, a potom I vám pomôže sledovať

.

1. Prosím potvrdiť prijatie výrobkov po ich získať.

2. Ak máte akékoľvek otázky, pre produkty, ktoré si dostal, prosím, kontaktujte nás v čase a budeme sa snažiť v našich silách, aby riešili problémy a aby ste spokojný.

3. Prosím, láskavo nezabudnite nám dať pozitívnu spätnú väzbu pre 5 star.

  • Číslo Modelu: Magnetická anténa
  • Zisk(dB): 38dBi
  • Názov Značky: JINYUSHI