Fotoaparát & Foto Príslušenstvo

Tilta Rukoväte Univerzálny Gimbal Krúžok Adaptéry pre TILTA Jadro-M bezdrôtový zameriavajú systém

Rating
€62.59

T ilta Rukoväte Univerzálny Gimbal Krúžok Adaptéry pre TILTA Jadro-M bezdrôtový zameriavajú systém Jadro-M: Bezdrôtové Objektív kontrolný Systém bol navrhnutý s všestrannosť. Pomocou týchto svorka-na rozetu založené na adaptéry, môžete ľahko pripojiť vaše zariadenie Nucleus-M rukoväte na krúžok-založené gimbals. Jednoducho použite Tilta Jadro-M Rukoväte na Arri Štandardné Rozetu Adaptéry na upevnenie Jadro-M rukoväte na tieto adaptéry. Balenie obsahuje dva adaptéry, jeden ľavý a jeden na pravej ruke uchopenie.

Poznámka:

1. Vaše platné telefónne číslo pre lodnú dopravu je potrebné. Inak môžeme garantovať dodanie.

2. Naša cena nezahŕňa dovozného cla, miestne dane, DPH, alebo iné skryté poplatky. Tieto poplatky sa kupujúci zodpovednosť. Prosím, informujte sa U svojej krajiny Colný úrad, pred nákupom.

Záruka

1. Zameriavame sa na Najlepšia Kvalita a servis s Najlepšími Záruka, v Cene!

2. Ponúkame 1 rokov záručného servisu.

(1)Pre malé opravy alebo vymeniť malé príslušenstvo, zašleme príslušenstva k vám zadarmo.

(2)Pre ťažké oprava, prosím pošlite položky späť sme sa odovzdať výrobcovi na opravu. Akonáhle oprava je hotové, uverejníme ho naspäť, aby ste okamžite. Je to bezplatná služba.

(3)ponúkame životnosť technické služby.

Vrátenie peňazí

Návrat na Plnej výške (po odpočítaní poplatku za spracovanie) je ponúkané. Chceli by sme ponúknuť vrátenie peňazí po obdržaní vráteného balíka, ktorý je v origional condiction.

V týchto prípadoch by sme chceli zmeniť správnu jednotku pre vás bez akýchkoľvek poplatkov, ALEBO sa vrátite na vrátenie peňazí vrátane poštovného poplatok vrátiť.

1. Dodávame zle položky pre vás;

2. Online popis položky je zle v čase nákupu, napr. výpis funkciu, ktorá je v skutočnosti nie je podporovaný;

3. Posielame tovar v nesprávnej farby LEN v prípade, AK zákazník skutočne stanovené výber farieb v poradí, komentáre alebo pripomienky pred objednávky.

Pls upozorňujeme, že kupujúci uhradí návrat poštovné poplatky, poštovné poplatok je nevratný.

Doprava

Loď len vaše potvrdené Cocktailfest.sk adresu.

Prosím, skontrolujte dodaciu adresu starostlivo pred pokladni, nie je možné zmeniť, ak objednávku. Odosielame do 1-4 pracovných dní po prijatí vašej úhrady. Naša cena nezahŕňa dovozného cla, miestne dane, DPH, alebo iné skryté poplatky. Tieto poplatky sa kupujúci zodpovednosť. Prosím, informujte sa u svojej krajiny Colný úrad, pred nákupom. Budeme vás informovať kupujúcich o preprave plán, ak za normálnych prepravných čase a poskytnúť sledovacie číslo raz položky dodali.

EMS: 6-10 dní ; UPS/DHL/TNT/Fedex: 3-7 dní; ARAMEX/: 4-10 dní; Hongkong príspevok: 10-20 dní.

Spätná väzba

Ako je vám známe, Pozitívna spätná väzba je veľmi dôležitá pre náš obchod . Prosím, zanechajte nám pozitívnu spätnú väzbu, ak máte pocit, že naše product & service je ok, náš systém bude robiť to isté, aby ste automaticky.

Ak máte akýkoľvek problém s product & našich služieb, neváhajte a ihneď nás kontaktujte. Budeme sa snažiť vyriešiť čo najskôr. Prajeme vám majú radi nakupovanie.

  • Package: Áno
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: WLC-T03-GR-01
  • Názov Značky: TILTA