Kov Mosadz Taška Nohy Stud, 12mm Všetky Mosadze Pre DIY Kabelku, Kovové Stud Pre Kabelke, Takže

predajné Miesto Materiál: mosadz Veľkosť: 12 mm Farba: ako je znázornené na obrázku Obalu:1 vrece = 20pcs

Doprava

1. Tovar bude dodaný v priebehu 1-3 pracovných dní po tom, čo sme overenie vašej platby. 2. Povedzte mi, prosím, vašu aktuálnu adresu po vašu platbu do 1-2 dní; inak, budeme loď vašej položky, na základe vášho Escrow adresu, takže uistite sa, že je to správne. 3. Pred objednaním prosím, kontaktujte nás pre potvrdenie vášho prednostné zásielky metóda. Za normálnych okolností trvá 7days 4. Niekedy by byť dlhšie, pretože zlé počasie, strata času v colné odbavenie. Tak prosím, trpezlivo čakať, keď nechcete prijímať položky na čas. Ak nechcete prijímať položky do tridsiatich dní, prosím, kontaktujte nás, a potom I vám pomôže sledovať.

Návrat Politiky

1. Chýbajúce alebo poškodenia produkt, prosím kontaktujte nás skôr, než otvorený spor. Budeme reagovať rýchlo,a dať vám uspokojivé riešenie. Ďakujeme! 2. Prosím, majte na produkt v jej pôvodnom stave a take fotky ako dôkaz na vrátenie peňazí alebo výmenu. 3. Man-made poškodenia, používaný položka nie je prijatý.

Akceptovať prispôsobenie

1. Počet prispôsobených farieb musí byť viac ako 5000pcs, podľa prispôsobené farby cenovú ponuku. Možno budete musieť zaplatiť určitú vzorku poplatok. Vzorky poplatok je o 30$-100$. 2.Minimálne objednávacie množstvo pre prispôsobené štýly je 10000pcs. Budete musieť poskytnúť výkresov alebo vzoriek. Formy otvorenie bude účtovať formy poplatky. Formy poplatok je o 50$-300$

Spätná väzba

1. Prosím potvrďte doručenia tovaru po máš ich. 2. Ak máte akékoľvek otázky, pre produkty, ktoré si dostal, prosím, kontaktujte nás v čase a budeme sa snažiť v našich silách, aby riešili problémy a aby ste spokojný. 3. Prosím, dajte nám pozitívnej spätnej väzby. Vďaka za tvoj čas! Vitajte navštívte znova!

  • Materiál: Kov
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: IVODUFF
  • Druh: Nit