MQ Značky Chladiace Náplasti

12 patches/ 2 boxy Ako používať chladiaci gél škvrny. 1. Odstráňte a zlikvidujte transparentný film zo zadnej pás.

2. Čistenie pleti a aby to suché, miesto ľad na chladenie patch na čelo, vzadu na krku alebo cez chrámov.

3. Použite každý ľad na chladenie patch tak dlho, ako potreby, ale použiť len raz.

Funkcia:

Jemný k pokožke , Silnú Priľnavosť , Mentol Aróma

Obsahujú Prírodné bez drog zložiek ,v hydrogel , Bezpečný na používanie s inými liekmi.

Upokojiť horúčka okamžite , Chladiacej účinok môže trvať až 8 hodín (až na životné prostredie)

Obsahuje 6 stránkové listy per box.

Pozrite si pokyny a upozornenia v popis výrobku Keď potrebujete to ? Úľavu Migréna, Bolesť Hlavy, Horúčka,Výrony, Horúce Flash, Nepríjemné Pocity Tepla

Upozornenia :

1. Vyhnite sa priamemu kontaktu s očami a nozdier.

2. Prestaňte používať, ak sa vyrážky, začervenanie, svrbenie alebo dôjde k podráždeniu a kontaktujte svojho lekára.

3. Pri použití na deti, dospelých dozor je potrebný.

4. Keď telesná teplota nad 39°C, vyhľadajte lekársku pomoc.

5. Nie je to liek, ak horúčka alebo bolesť hlavy pretrváva, obráťte sa na svojho lekára. Horúčka je náznak infekcie, takže tento patch by nikdy nemala byť znovu použité.

Upozornenie : Ak si myslíte, že je to príliš studené, y ou môže nechať na chvíľu a potom ho použiť. To bude platiť za 8 hodín.

1.Prosím vyplňte správne adresu a telefónne číslo, aby sa zabezpečilo včasné dodanie tovaru, na svoje ruky. 2.Ak ste z ruskej Federácie,prosím zanechať MENO a priezvisko(obsahovať tri časti). ÚPLNÚ ADRESU vrátane ŠTÁTU a MESTA, keď urobíte poriadok, inak nemôžeme byť zodpovedný za svoj pozemok, ak ho nie je doručená. Ďakujeme za vaše pochopenie! 3.Ak máte otázku ohľadom našich produktov, alebo chcete zrušiť objednávku/otvoreného sporu, prosím, neváhajte kontaktovať s našimi krásnymi služby zákazníkom zamestnancov, sme sa zaviazali k vašej 100% spokojnosti. 4. 4.Pre IMPORT DANE POPLATOK, I n v niektorých krajinách, bude kupujúcemu povinnosť platiť. Nemôžeme byť zodpovedný za svoj pozemok, ak ho nie je doručená.Ďakujeme za vaše pochopenie! 1.Prijímame karty Visa,MasterCard,American Express,Moneybookers,Bankový Prevod,Worldpay,Western Union,Global Collect Bankovým Prevodom, a tak ďalej.Ak máte akékoľvek otázky, platby,prosím, kontaktujte nás pre poradiť. 2.Prosím, aby platbe do 3 dní, v opačnom prípade nie je možné byť úspešný, aby sa objednávky.

3.Na ochranu vašich záujmov,vaša platba bude dočasne v držbe Cocktailfest.sk,a nebudú poskytnuté na nás, kým vám doručí vašu zásielku a sú spokojní s tým.

1.Všetky objednávky sú vybavované do 2 pracovných dní po tom, čo sme prijatú platbu,tak prosím, platiť to čo najskôr,aby sme mohli lode sa na to včas po vytvorení objednávky. 2.Nie sme schopní kontrolovať čas dodania, pretože to je spracovaná služby Tretích strán,ale ak pozemok nie dorazí do očakávaný čas,prosím, kontaktujte nás,pomôžeme vám sledovať ho a dá vám spokojní odpoveď. 3.On-line sledovanie sú k dispozícii.Sledovanie website:17track.net/en/ Spätnej väzby je dôležité pre náš obchod. Pred odchodom neutrálne alebo negatívne pripomienky, prosím kontaktujte nás a získajte lepšie riešenie.(nie je možné vrátenia hodnotenie v new Cocktailfest.sk politiky) Sme sa týka aj NEUTRÁLNE odozvu ako NEGATÍVNU spätnú väzbu.

 • Použitie pre: Úľavu Migréna, Bolesť Hlavy, Horúčka,Výrony, Horúce Flash, Nepríjemné Pocity Tepla
 • Package: 6 Záplat/box, 2 boxy, 12 škvrny celkom.
 • Číslo Modelu: MQ Gooling Gél Patch
 • Doba platnosti: 2017.10.26 na 2020.10.25
 • Zloženie: Hydro gél, mentol, makromolekula materal, Ľadovej ploche, voda.
 • Veľkosť: 5*12CM
 • Aplikácia: Telo
 • Oznámenie: Náplasti by nemali byť znovu použité po 8 hodín.
 • Účinok: Silný, chladný pocit aspoň 2 hodiny.
 • Sa vzťahujú na: Hlava, Krk, všetky časti tela
 • Aktívne Zložky: bude trvať až do 8 až 10 hodín.
 • Názov Značky: MQFORU