Mäkké Silikónové puzdro pre Nintend Prepínač Lite Prípade pre Nintendo Prepínač NS Lite Príslušenstvo Coque Chránič Cristal Clear Ochrany

Funkcie:

Mäkké Ochranné Silikónové Puzdro Pre Nintend Prepínač Lite

1. Non-slip silicone sleeve je pohodlné na dotyk a nie je ľahké prachu. Materiál je mäkký, odolné voči špine, oderu, sklzu, drop, mäkké a pohodlné.

2. Silikónové puzdro je pre Nintendo Prepínač Lite konzoly. Všetky kusy prispôsobiť všetky tlačidlá a otvory na vašom pre Nintendo Prepínač lite, ktoré lepšie chránia vaše herné konzoly a ľahko vykonávať svoje Spínač Lite konzoly.

3. Bývanie je ľahké nainštalovať a môžete ľahko odstrániť prípade, keď si dať Sladké lite vo vrecku, alebo si môžete nechať prípade bez jeho odstránenie.

Produkt Zobrazenie:

Povrchová úprava

Non-slip silicone sleeve je pohodlné na dotyk a nie je ľahké prachu. Materiál je mäkký, odolné voči špine, oderu, sklzu, drop, mäkké a pohodlné.

Compatble s

Silikónové puzdro je pre Nintendo Prepínač Lite konzoly. Všetky kusy prispôsobiť všetky tlačidlá a otvory na vašom pre Nintendo Prepínač lite, ktoré lepšie chránia vaše herné konzoly a ľahko vykonávať svoje Spínač Lite konzoly.

Ultra Tenký a Ľahký

Silikónové puzdro je ľahké na uchopenie rukou. Tenké, ľahké a dobre na dotyk. Vyrobené z vysoko kvalitných TPU materiálu ako gél silikónové gumy, je odolné a štýlové, posilňuje prirodzený vzhľad a dizajn.

360 Stupňov, Všestranná Ochrana

Tento produkt poskytuje úplnú ochranu pre hlavnej konzole a gamepad chrániť vaše zariadenia od každodenné odreniny, škrabance, kvapky, nárazy, prach a odtlačky prstov.

Rukoväť na zadnej strane pre ľahké uchopenie

Tento produkt je mäkké, odpruženie silikónové produktu. Lepšiu ochranu trupu pred poškriabaním a prachom.

Jednoduchá Inštalácia

Bývanie je ľahké nainštalovať a môžete ľahko odstrániť prípade, keď si dať Sladké lite vo vrecku, alebo si môžete nechať prípade bez jeho odstránenie.

Balík Obsahuje

1x Silikónový Ochranný Kryt

  • Nintendo Model: NINTENDO PREPÍNAČ
  • Dropshipping /Wholesales: Áno
  • farba: Tmavo Šedá, Svetlo Šedá, Žltá, Mint Zelenej,
  • Materiál: Mäkké TPU
  • Názov Značky: CDIY
  • Kompatibilné Značka/Model: Nintendo
  • Funkcia:
  • Číslo Modelu: Pre prepínanie lite