shop

NT68676 LCD Doska Držiak pre Panel 1680X1050 LM201WE3-TLF1 kompatibilný s HDMI+DVI+VGA+Audio

Rating
€22.65 €18.57

M. NT68676.2A(HDMI+DVI+VGA+Audio) LCD/LED Obrazovky Radič Rady urob si sám Monitor Auta

To je skvelý set ľahko reassembling LCD radič kit, ktorý sa používa na zapnutie holé notebooku, LCD panel do desktop/PC monitor. To bude prekvapenie, že vaše holé LCD bude dobré použiť, a už sa odpadu. Toto je M. NT68676.2A LCD Radič Doske Auta, ktoré je pre LM201WE3-TLF1 Notebooku, LCD Panel , plug&play kit, bez nutnosti spájkovania.

Potrebné Príslušenstvo pre sústruženie holé LCD na ploche monitor: LCD Radič rada, Invertor, LVDS kábel, Klávesnica, kábel VGA/DVI/HDMI kábel, Napájací Adaptér. Ak ste už mali kábel VGA/DVI/HDMI kábel a napájací adaptér (Výstupný 12V,4A-to je pre malé veľkosti lcd z 10,1 palca na 19 palcový), táto sada je skvelý výber pre vás, ešte existuje nejaký iný druh súpravy pre voľby v našej predajni, kliknite sem.

LCD Radič Rada M. NT68676.2A:

M. NT68676.2A je monitor control board, ktoré môžu podporiť LED/LCD panely. Podporuje rozlíšenie až 2048X1152.

M. NT68676.2A môžete synchronizovať s počítačom automaticky. Synchronizácia vyžaduje synchrónne signál, ktorý horizontálna a vertikálna synchronizácia, sú oddelené.

M. NT68676.2A môže podporovať dynamický kontrast ovládanie, slúchadlový vstup a digitálne ovládanie hlasitosti súčasne.

Veľkosť radič stravovanie: 139mmX58mmX17mm

Majú vyskúšať a budete mať veľké prekvapenie!

Potom sa vám dostanú túto súpravu?

Poznámky :

1. Prosím, uistite sa, že LCD displej je ok pred ponúkania cien, táto položka, inak vám bude zodpovedný za nezlučiteľnosti.

2. Ak máte obavy, veľa o nastavenie rozlíšenia, prosím, prehodnotiť, ako ponuky!

3. Ak ste nie sú špecializované na elektroniku alebo majú pochybnosti v prevádzke, prosím, kontaktujte nás pre inštrukcie, ako nie sme schopní zodpovedný za nesprávne fungovanie.

4. Po skončení pripojenie, prosím, neponáhľajte zapnutie! Po prvé, použiť multi-meter na test, či GND LCD je spojené s GND kontrolóra dosky. Ak nie, prosím, skontrolujte pripojenie znova. Ak áno, prosím, test, či je skrat medzi červené vodiče a čierne vodiče kábel LVDS. Ak nie je skrat, to znamená opak spojenia alebo iné chyby. Akýkoľvek problém, neváhajte nás kontaktovať. DIY vyžaduje určité odborné znalosti, prosím, láskavo prijať zodpovednosť rizika. Žiadny kontakt kovu je povolené, ak je hybnou silou na ovládači rady, v opačnom prípade skratu môže dôjsť, ktoré môžu spôsobiť nedostupnosť radič dosky.

Americký Priateľ cryalith to Raspberry PI Počítač:

Austrálsky Priateľ beyelka Projekt:

Úspešný Príklad (rossg77 -- Amerického priateľa Projektu ):

Úspešný Príklad (radicalboy_fr -- francúzskeho priateľa Projektu ):

Úspešný Príklad (docpot2008 -- Kanadský priateľa Projektu ):

Malta Priateľ drac1977 Projekt:

USA Priateľ loafer_tingo Projekt :

Pokyn na pripojenie regulátora rada LCD:

1. Odniesť starý menič a staré LVDS kábel pripojte od LCD panel.

2. Pripojte nový invertor a LVDS kábel do vášho LCD panel.

3. Pripojte regulátor doska s PC VGA kábel/Kábel HDMI/DVI.

4. Príkon 12V,4A. ( Prosím, nie revidované napätie nastavenie jumperov na lcd radič radu pred potvrdením od nás, pretože zle revíziu tohto napätia bude mať vaše lcd vyhorel. Mimochodom, prosím, nemám pripojiť kábel lvds nesprávne, niektoré zle connecton môžete dostať svoje lcd spálené príliš, ak si nie ste istí, neváhajte nás kontaktovať. )

Balík obsahuje: 1 X LCD Radič Rady (M. NT68676.2A) naprogramované na LM201WE3-TLF1 1 X Invertor 1 X 5 tlačidiel Klávesnice 1 X kábel LVDS

**** LCD radič rada môže malý update dodávateľ, a to tak, že nemusí byť rovnaká ako je to znázornené na obrázku. Ak váš lcd nie je v tomto zozname sa táto položka, prosím, nenechajte si kúpiť tento kit je to nemusí byť pre vás vhodný, a to môže byť s rôznymi cenu. Dúfam, že za pochopenie. Prosím, neváhajte a kontaktujte nás s vašou číslo modelu lcd, budeme sa snažiť v našich silách pomôcť.

Vitajte prispôsobiť svoj vlastný kit! -- Položka bude odoslaný Swiss Post Letecky. Doručenie bude trvať 7-30 pracovných dní(okrem víkendov) závisí od oblasti. Niektoré krajiny sú s pomalým dodania, ktorý môže spôsobiť oneskorenie, dúfam, že za pochopenie, ak veci sa stávajú.

-- Sme loď všetky položky v rámci jedného pracovných dní (pondelok až piatok) po zúčtovaní platby po vašom čo nám dáva číslo modelu lcd, s výnimkou soboty, nedele a štátne sviatky.

Upozornenie : Ciel

Dovozné dane a Clá vo vašej krajine NIE sú ZAHRNUTÉ v položke cenu alebo poplatky za dopravu . Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti.

Ak máte problémy vo vašej krajine Colných o vašej zásielky , prosím, kontaktujte nás! Chceme, aby ste boli spokojní s našimi výrobkami.A vaše uspokojivé je pre nás veľmi dôležité.

  • Fotoaparát Vybavený: No
  • Štát Montáž: Takmer Hotový
  • Kompatibilita: Ostatné
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: COOERQI
  • Číslo Modelu: LM201WE3-TLF1
  • Zväzok: 1680x1050
  • Certifikácia: ŽIADNE