shop

Sledovať Cat Hračka Interaktívna Cat Hračka Spĺňa Kitty Lov Naháňa a Cvičenia Potreby Zmysly Super Navi, Okruh Hračka pre Mačky

Rating
€30.04

rack Cat Hračka Interaktívna Cat Hračka Spĺňa Kitty je Lov Naháňa a Cvičenia Potreby Super Navi, Okruh Hračka pre Mačky Popis Produktu

Veľký 5-dielna obvod sa skladá z striedanie vysokých a nízkych sekcie

Trvá zábavy a akcie na úžasne nových výšok

Pohybom aktivované svetelné loptu rozsvieti a spiš okolo vnútri dráhy

High-low circuit design poháňa loptu pri vysokých rýchlostiach

Super Navi, Okruh trvá zábavy a akcie na úžasne nových výšin. Tento veľký 5-dielna obvode má striedavé vysoké a nízke sekcie, s príťažlivou pohybu-aktivované svetelné loptu spiš okolo vnútri, lákavé mačky naháňať a potiahnite prstom na ňu. Tam sú veľké otvory po obvode, ktoré umožňujú zvedavý felines bezpečne dosiahnuť v a touch loptu. Je to najvyšší výkon stimulátor pre mačky.

Celý rad zábava pre vašu mačku!

Hračka bola navrhnutá tak, aby zahŕňali všetky vaše mačacie zmysly, zatiaľ čo on alebo ona hrá. Produkty majú schopnosť byť použitý samostatne alebo prepojiť s cieľom vybudovať vaša mačka kompaktný hrať centra alebo celá zábava ihrisko. Pridať toľko Hrať Obvodov alebo Rýchlosť Skladby pripojiť ako veľa alebo tak málo Zmysly Centier, ako si prajete. Na Catit Zmysly hračky sú ľahko namontovať a demontovať umožňuje vytvárať rôzne ihriská pre vašu mačku.

Každá z hračiek ciele na indikatívu vašej mačky, ale keď sa v kombinácii to sa stáva kolekciu inovatívnych mačka produkty navrhnuté tak, aby obohatiť mačka život tým, že stimuluje všetky svoje zmysly. Budovanie vašej mačke kompletnú Catit Zmysly-zábavného centra je aj skvelý spôsob, ako pomôcť obsadiť vaša mačka, keď môžete byť preč na výlet, na deň alebo dva!

Obvody sú kľúčové komponenty hrať scénografie. Ako ste dizajn vaše Zmysly ihrisko skúste balenie play centier s Obvodov, poskytuje dodatočnú stabilitu pre tých časoch drsné hrať.

S Catit Zmysly Linky sú pomáha vaša mačka rozvíjať fyzicky a psychicky. Používame všetky naše zmysly každý deň a to je dôležité pre vašu mačku, aby urobili to isté. Skúmanie ich zmysly im poskytne možnosť dosiahnuť svoj plný potenciál a žiť dlhý a zdravý život.

  • Materiál: Plastové
  • Druh: mačky
  • Hračky Typ: Gule