shop

Univerzálne motocyklové skener pre YAMAHA,SYM,KYMCO,HTF,PGO pre motocykel suzuki diagnostický nástroj, 2 roky záruka full káble

Rating
€30.05

Funkcia:

Motor Značky Zoznam Pokrytie

pre TOTO,forKYMCO, forYAMAHA,forSUZUKI,forHTF,a forPGO série značky vstrekovanie motocykle

Diagnóza funkcie: Prečítajte si kód poruchy, vymazať kód poruchy, dátový tok analýza, CO úprava,otáčky Voľnobehu Nastavenie, a tak ďalej.

Tam bude viac funkciu, napríklad,

pôvodné referenčné hodnoty a priebeh analýza toku údajov-analýza, podpis analýzy pre poruchu kód, dáta môžu byť uložené a vytlačené. Tam bude aj všetky druhy fotografie zobrazujúce umiestnenie konektorov na skutočné vozidlo diagnózy v programe. Je ľahké pre vás vyskúšať všetky druhy motorov aj model máte nikdy nepracoval s.

Špecifikácia

Napätie 12V

Podporuje systemWindows xp orWindows7

Program jazyk Čínština a angličtina

Záruka Dva roky

Aktualizovať zadarmo aktualizované

Náhradné diely

Kompletný obrázok

Ak vaše miesto patrí na vzdialené miesto v DHL ,prosím, pridajte 35USD na diaľkové poplatok.Každý výrobok bol testovaný pred odoslaním, aby ste sa uistili, že je operačný dobrých podmienok!

Poznámka: dúfame, že prídete o čas, ale keďže toto je medzinárodná dodávka, doprava čas bude vysoko závisela od kuriérskej spoločnosti a miestnych zvykov/povinnosti. Ďakujeme za pochopenie.

Láskavo Poznámka:Ak vaša krajina z Rusko,Brazília,Argentína a na Ukrajine.Prosím, vyberte si EMS.

Doprava

1-2 Bussiness dní pre vybavenie objednávky a po prijatí platby. Dodacia lehota je cca 2 až 5 dní prostredníctvom UPS, DHL a EMS.15-30 dní prostredníctvom HK POST VZDUCHU na celom Svete.Trať Č nebude poskytnutá zákazníkovi po tovar bol odoslaný.

Nebudeme niesť zodpovednosť za zlyhanie dodávky pretože prijímač nie je na adrese.A potom by mohli prihlásiť prepravný doklad. Poznámka:dúfame, že prídete o čas, ale keďže toto je medzinárodná dodanie.Dodacia lehota bude veľmi závislá na kuriérskej spoločnosti a miestnych zvykov/povinnosti.Ďakujeme za pochopenie.

Návrat Politiky:

Ak nie ste spokojní so svojím nákupom .Prosím conract nás rýchlo.Prosím neotvárajte spor, alebo opustiť zlé spätnú väzbu priamo.To nie je najlepší spôsob, ako vyriešiť problém.Môžeme zmeniť jednu,ale kupujúci je zodpovedný za vrátenie prepravné náklady do 10 dní.

Ak máte všetky položky, problém,kontaktujte nás rýchlo,budeme sa snažiť vyriešiť to do 24 hodín.Prosím, nenechávajte zlé spätnú väzbu, než sa obrátite na nás.To nie je najlepší spôsob, ako vyriešiť problémy.Ďakujeme!

Deklarovaná cena zahŕňa hodnotu tovaru ,balenie, náklady a dane z vývozu.To nezahŕňa medzinárodné dovozné clá.

Záruka:Jeden rok

Package budú odoslané prostredníctvom najrýchlejšie a najlacnejšie DHL

Položky budú starostlivo skontrolovať pred zaslané.

Budeme používať vzduchové bubliny zabaliť položky opatrne

Ocenia za vašu pozitívnu spätnú väzbu

Kontaktujte Nás

Naše úradné hodiny sú

24 hodín 7days onlline služby

A ak nikto odpoveď môžete on-line v čase niekedy,nebojte sa.Zanechajte nám mesage alebo napíšte vaše túžby,budeme vás kontaktovať hneď ako to bude možné.

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Druh: Tlakomer
  • Číslo Modelu: 7in1